Zajímavé služby 

Vila Florida

Zažijte luxusné dovolenou v perfektně zařízených domech na slunné Floridě. Kdo se jednou vydá na Floridu, ten se těžko odpoutává od myšlenky, že se tam zase zajede podívat. Proč asi? Podívejte se sami a rozhodněte se.

Půjčovna obytných vozů Praha (kabina)Půjčovna obytných vozů

Splňte si svůj sen a zažijte dovolenou na cestách s obytným vozem.

Nikdy to nebylo jednodušší - rezervujte si termín a vyjeďte tam, kam Vás srdce táhne.

Přestaňte se omezovat volným termínem v hotelu, nutností dorazit na místo ve stanovený čas apod. Pokud Vás přestane bavit jedno místo, prostě se rozjeďte jinam.

Rekonstrukce bytu - Praha a okolíRekonstrukce bytu - Praha a okolí

Pokud je před Vámi v nejbližší době rekonstrukce panelového bytu, nebo pokud bydlíte na sídlišti a rekonstrukce bytu je něco, o čem uvažujete, využijte v služeb osvědčeného a dobře hodnoceného partnera! Téměř 20 let na trhu a tisíce spokojených vlastníků po rekonstrukci panelového bytu v regionu Praha a okolí hovoří o tom, že s námi nejdete do dobrodružného rizika, ale do spokojené spolupráce!

Rekonstrukce bytu - Praha a okolíByty - Boží Dar

Místo pro Váš nový domov leží necelé 2 hodiny cesty autem z centra Prahy, pouhé 3 km od hranice s Německem, uprostřed krásné krajiny Krušných hor, nedaleko od sjezdovek a běžeckých tratí. Pojďte bydlet v Božím Daru! Stavíme právě pro Vás nové byty!

 

 

 

 

zajímavé služby